Basın Bültenleri

LSK Yapısal Ahşap, Doğal Ahşap Parke ile kullanıcıların seçim alanını genişletiyor

LSK Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Yağcızeybek , “Türkiye’nin en çok tercih edilen yapısal ahşap kuruluşlarından biri olarak doğal ahşap parke ürünümüzü kullanıcıların beğenisine sunarak, daha fazla seçim alanı yaratıyoruz” dedi

Yeni dekorasyon trendlerini ve gelişmelerini yakından takip ederek ürün gruplarını sürekli güncelleyen LSK Yapısal Ahşap,  zemin döşemesinde  lamine ve laminant parke alternatifi ürünü doğal ahşap parke ürününü pazara sundu.

Karakteristik görünümüyle zemin tasarımlarına dinamizm katan doğal ahşap parke ile laminant parkeye karşı %100 doğal ağaç olmasıyla öne çıkarken, lamine parkeye karşı da oldukça ekonomik bir alternatif oluşturuyor.

– ‘Tüketicinin beklentisine cevap verdik’

LSK Yapısal Ahşap Olarak olarak dekorasyonun başlangıç noktasının zemin olduğuna inandıklarını belirten İsmail Hakkı Yağcızeybek, ‘Zemine yapılacak dekoratif uygulamalar mekânın diğer alanlarını doğrudan etkiliyor. Bu sebeple trendleri yakından izleyerek ve ihtiyaçları belirleyerek, her zaman en iyisine odaklanıyoruz. Bu kapsamda, doğal ahşap parke ile önemli bir açığı dolduruyor ve  kullanıcılarımıza daha fazla seçim alanı yaratıyoruz.

Bundan sonraki süreçte de müşteri temelli yaklaşımla yeniliklerimizi sürdüreceğiz.’ ifadelerine yer verdi.

LSK Holding Hakkında

Faaliyetlerine 2013 yılında Rusya’nın Krasnoyarsk iline bağlı Tayezhnyy bölgesinde kurduğu fabrika ile başlayan LSK Holding, 2016 yılında günde 40.000 m2 mamul ve yarı mamul üretim kapasitesine ulaşmıştır.

2019 yılında LSK Yapısal Ahşap Ltd. Şti. olarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde Türkiye Genel Müdürlük ofisini açan LSK Holding, 2021 yılında LSK Makro A.Ş. ile ihracat ve ithalat firmasını kurmuştur.

2021 yılı içinde holdingleşmeye gidilerek LSK Holding kurulmuş ve diğer firmalar holding çatısı altına alınmıştır.

Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’ya satışlar yapmakta olan LSK Makro, her geçen gün dağıtım ve satış ağını genişleterek tüm dünyaya ürünlerinin satışını yapmak için stratejik adımlar atmaya devam etmektedir.

LSK Holding, iç mekân ve dış mekân lambirileri, ahşap zemin kaplama malzemesi (rabıta), dış mekân ahşap zemin kaplama malzemesi (deck), silinmiş ve silinmemiş keresteler, masif panel, tomruk ev yapımı için tornalanmış tomruklar, ahsap bina yapımı için CLT laminasyon ahşap plakalar ve ahşap çatı sistemleri için laminasyon kiriş üretimi gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini amaç edinen LSK Holding, bu amaçla müşterilerinin her türlü soru ve sorunları için doğrudan müşteri hattı (444 0 852) oluşturmuş ve müşteri temsilcileri ile online görüşme olanağı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir